Sık Sorulan Sorular

Hayır. Sadece soya wax mum üretmiyoruz. Müşteri talebine istinaden parafin mum üretimide yapmaktayız. Müşteri tercihine göre değişir. Fakat tabiki önerdiğimiz doğal olan soya wax ürünlerdir.

Evet. Fason üretim gizliliğimiz mevcuttur. Müşteri ürünlerimizin resimlerini yada herhangi bir bilgilerini paylaşmıyoruz.

Evet. İletişim bilgilerimizdeki adresimizde lokasyon bilgilerimiz ile bizleri ziyaret edebilirsiniz.

Elbette. İster bizim koku kütüphanemizden isterseniz kendi esanslarınızı tedarik edip fason hizmetimize sadece talip olabilirsiniz.

Bu ürün hammadesine , kullanılan ambalaja, ürün gramajına kadar değişebilir. Esans fiyatlarının çok yüksek olmasından dolayı sizin için numune hazırlayabilir. Numune hazırlarken fiyat skalası dikkate alınmaktadır.

Evet. Klasik mum , şamdan veya kilise mumlarımız kg bazlı olarak satılabilmektedir.

Evet. İstanbul, Gebze, Kocaeli ilçeleri için sevkiyatımız mevcuttur. İl veya ülke dışı gönderilerimiz mevcuttur. Detaylı bilgi için bizi arayınız.

Tüm ürünlerimizin ortalama yanma süresi ürün gr. göre değişiklik göstermektedir. Size üretilen ürün numunesi ile ortalama yanma süresi hesaplanır ve size iletilir.

Evet. Numune çalışması yapılabilir. Seçeceğiniz ambalaj ve hammaddeye göre numune hazırlayabiliriz. Numunelerin hazırlanması için seçeceğiniz ürüne göre numune bedeli alınmaktadır. Seçeceğiniz konsept örnek bakır ise lazer veya etiket çalışması olacaksa fiyatlar değişiklik gösterecektir. Ürüne ve işçiliğe göre numune fiyatları değişmektedir.

Toplu alımlarda numune ürünler hazırlanır ve size onaylatılır. Onay sonrası malesef iade söz konusu olamaz. Çünkü tasarımlar ve hizmet size özel olmaktadır.